בלוג

מיתוג העסק – כך תדביקו את הלקוחות לעסק שלכם

מדבקות הן לא רק משחק ילדים – הן יכולות להפוך לכלי שיווקי רב עוצמה עבור עסקים בכל הגדלים. מעיצובים מותאמים אישית ועד למיקומים יצירתיים, מדבקות יכולות לעזור להגביר את המודעות למותג וליצור באזז רציני.

בעולם שבו צרכנים מופגזים בפרסומות מכל עבר, חיוני שעסקים ימצאו דרכים ייחודיות ומושכות לקדם את המותג. מדבקות מציעות דרך מהנה לעשות זאת, ובמחירים שווים לכל כיס. ניתן להשתמש בהן במגוון דרכים, לטפח קהל לקוחות נאמן ולהציג באמצעותן את היצירתיות והאישיות של המותג.

מדבקות הן כלי שיווקי רב עוצמה שקל לייצר ולהפיץ, אך לא רק. ניתן גם להתאים אותן לכל אסטרטגיה עסקית ושיווקית, אפשרויות העיצוב וההדפסה שלהן אינסופיות, ובנוסף ניתן להדביק מדבקות על מגוון רחב של משטחים, מה שהופך אותן לכלי שיווקי רב תכליתי ויעיל.

אם אתם מנסים לחשוב על דרכים יצירתיות, חדשות ומרגשות להשתמש במדבקות כדי להגיע לקהל היעד שלכם, יש לנו כמה רעיונות בשרוול, או במקרה הזה, בגליל.

מדבקות רצפה

מדבקות רצפה מציעות דרך יצירתית לקדם את העסק שלכם. הן בלתי צפויות ולכן מיד לוכדות את תשומת הלב. הן מעמידות לרשותכם טווח פרסום רחב, שכן הן מודבקות על הקרקע ועוזרות להגדיל את החשיפה למותג. תוכלו ליצור עיצובים אשר מתיישרים עם המסרים השיווקיים שלכם וערכי המותג, תוך יצירת גרפיקות מיוחדות מבחינה ויזואלית.

מדבקות רצפה מציעות פתרון רב תכליתי בכך שמתאימות לסוגים שונים של עסקים, מה גם שאתם יכולים להיות ממש יצירתיים וליצור באמצעותן חוויה אינטראקטיבית ללקוחות, כמו למשל לכוון אותם למוצר מסוים, או ליצור עבורם משחק מהנה שיסחף אותם.

מדבקות לרכב

מדבקות לרכב יכולות גם להיות מאוד יעילות ולהציע דרך יצירתית למשוך לקוחות ולשמור עליהם מעורבים. אחד היתרונות הגדולים ביותר של הדפסת מדבקות לרכב הוא הפרסום תוך כדי תנועה. הרכב הופך לשלט חוצות נייד והמדבקה מגדילה את החשיפה.

תוכלו להשתמש במדבקות לרכב בשתי דרכים – להדפיס מדבקות שתיצרו על רכבי המותג, או לחלופין לחלק מדבקות לרכב ללקוחות, כדי שידביקו אותן על הרכב שלהם. שתי הדרכים יעילות, האפשרויות השנייה דורשת מכם לחשוב על רעיון יצירתי ומושך כדי לגרום ללקוחות להדביק את המדבקה בפועל. נסו לחשוב על משפט מצחיק, או עיצוב ייחודי אשר קשור לתחום העיסוק שלכם ולשלב את לוגו המותג.

שיווק ברחוב או על חלון הראווה

השתמשו במדבקות כדי ליצור אמנות רחוב או גרפיטי שמושך את העין ומציג את המותג שלכם בדרך ייחודית ובלתי נשכחת. השלב הראשון בדרך הוא לעצב את המדבקות שלכם. הקפידו לעצב מדבקות שמציגות את המותג בדרך יצירתית, אתם יכולים להשתמש בלוגו שלכם, או ליצור עיצוב מותאם אישית.

לאחר מכן בחרו מיקום להדביק את הדבקות שלכם, תוכלו לעשות זאת על חלון הראווה של החנות או בכל שטח פרסום ייעודי (ומותר). הדביקו את המדבקות על המשטח באופן בולט לעין ובגובה המתאים, ולבסוף צלמו ותייגו כדי לשתף במדיה החברתית.

קמפיין מדבקות אינטראקטיבי

יצירת קמפיין מדבקות אינטראקטיבי זו דרך מהנה לקדם את המותג וליצור סביבו באזז. תוכלו לחלק מדבקות ללקוחות ולעודד אותם להשתמש בהן בדרכים יצירתיות, וכמובן לשתף במדיה החברתית עם האשטאג ספציפי.

קמפיין אינטראקטיבי מאפשר לכם להגיע לקהלי יעד רחבים יותר, אך לפני שאתם יוצאים לדרך עליכם רגע לחשוב מה המטרות שלכם ומה היעדים שאתם רוצים להשיג. האם המטרה היא להגדיל את המודעות למותג או להגדיל את המכירות של מוצר מסוים? כאשר אתם יודעים מה שואפים להשיג יהיה לכם קל יותר ליצור קמפיין יעיל יותר. השלב הבא יהיה לעצב את המדבקות. בחרו בעיצוב בולט ויזואלית והוסיפו קריאה לפעולה, האשטאג או קוד QR כדי לעודד אנשים להשתתף באתגר.

חלקו מדבקות לעובדים

ספקו לעובדים מדבקות ממותגות ומדליקות אותן יוכלו להדביק על הניירת המשרדית, המחשבים הניידים או החפצים האישיים שלהם. מדבקות של המותג עוזרות לטפח גאוות יחידה והן מציעות שפע של דרכים יעילות לקדם את המותג.

בסופו של יום העובדים לוקחים את החפצים האישיים שלהם הביתה, הם עובדים עם המחשב הנייד בבית הקפה השכונתי, או שולחים ניירת משרדית ללקוחות ועמיתים, מה שיכול להגדיל את החשיפה, לשמש כנושא לשיחה, להגדיל את תחושת השייכות וליצור הזדמנויות עסקיות חדשות שלא חשבתם עליהן.

ולבסוף,

זכרו להיות יצירתיים וליהנות עם המדבקות שלכם! בחרו את העיצוב שאתם עדיפים וכמובן שאתם יכולים גם להיעזר בצוות המומחים של בית הדפוס, אשר יעזור לכם לחשוב על דרכים מקוריות נוספות להשתמש במדבקות כדי לקדם את המותג שלכם ביעילות!

שיתוף:
מיתוג העסק
close
שינוי גודל גופנים
ניגודיות